Belgija "Crazy" rungtyje perėmė 1/4 finale Japonijoje

- Jul 03, 2018 -

Pirmajame pusmetyje dominavo belgų, tačiau taurės buvo pažymėtos ir pažymėtos, o visi įdomūs šio žaidimo įvykiai po pertraukos. 47-osios minutės septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septynerių taškų. Tada sąskaita buvo palyginti pavojingumą iš bagažinėje pagavoto taško, o kitą ataką Azijos žaidėjai padvigubino savo pranašumą. Tikslus smūgis iš už vartų, kurį vedė Inui, pasiuntė kamuolį į kairę aikštės "Courtois" kampą. 2: 0 Japonijoje 51-osios minutės.

Po šio įvykio turnyro Belgijai reikėjo laiko susigrąžinti, o Roberto Martinez nusileido Fellaini ir Chadli, kuris buvo nusprendęs keisti rungtynių eigą.

Žaidžiant pirmąjį kamuolį, Belgija sukėlė klaidą vartininkui Japonijoje Kawashima. 69-ajame vartininke buvo blogai išeiti ir praleido smūgį iš Vertongheno su dėžutės kraštu. Po penkių minučių rezultatas tapo lygus - mėgino Marouane Fellaini, po to smūgiu iš kairiojo krašto į šeimininkų komandos sirgalus. Baigę normalų laiką belgai toliau puolė ir buvo arti trečiojo tikslo, tačiau šįkart "Kawashima" grojo tik gerai, kad sustabdytų pavojingus smūgius iš Chadli, Lukaku ir Vertonghen.

Tačiau Martinezas neatsiėmė dviejų papildomų inžinierių, kad nustatytų nugalėtoją. Per paskutinę traumų laiko minutę Belgijos priešraketą De Bruyne pradėjo ant sparno Meunierio, jis atidavė į baudos dėžutę, kur Lukakas praleido kamuolį ir užfiksavo perdavimą tolimojo posto Chadli. 3: 2 - šio susitikimo galutinis rezultatas. Belgija per ketvirtį finale, kur ji jau laukia Brazilijos nacionalinės komandos.

Mes, WAN FENG INDUSTRIAL LIMITED žiūrėsime į Pasaulio čempionatą su jumis.

Pagrindiniai produktai: izoheksanas, izopentanas, izobutanas, tirpiklio alyva, PAM pam